Login

E-mail:
Parola:

round

Licitatii terminate

round

Newsletter

Inscrie-te ca sa primesti noutati!

round

Contact

contact

Bibi Stefanescu

004(0)723345543

contact@sportcolumbofil.ro

round

Sumar licitatii terminate

Licitatia Categoria Pret final Castigator Tara Vezi
1. FINAL 420km + 3. AS TULBITA VALENTIN -- Romania RO-240512 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 1/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 21:00) NRP Italy Vezi licitatia
2. FINAL 420km DORIN + SVILEN -- Bulgaria BG-46185 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 1/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 21:00) Jet li Bulgaria Vezi licitatia
3. FINAL 420km + 2. AS KATELA + CLAUDIU -- Romania RO-552106 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 1/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 21:00) TOP3 Pigeons Romania Vezi licitatia
6. FINAL 420km ANDREI CRISTIAN -- Romania FR-54931 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 1/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 21:00) D-Y Romania Vezi licitatia
5. FINAL 420km + 5. AS NORAGIU + CATA -- Romania RO-8818 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 1/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 21:00) Kty Romania Vezi licitatia
8. FINAL 420km ANDREI + ANYA -- Romania RO-566191 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 1/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 21:00) Johnny Romania Vezi licitatia
4. FINAL 420km CRESCATORIA FORUM -- Romania RO-907114 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 1/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 21:00) Mirchev Bulgaria Vezi licitatia
9. FINAL 420km + 9. AS VLAD CHIRTOACA + CATA -- Republic Of Moldova RO-107716 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 1/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 21:00) Valeriu Patrascu Moldova, Republic of Vezi licitatia
11. FINAL RACE 420 km ILHAN-LILI -- Romania RO-11476 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 2/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 21:30) Zerocool Bulgaria Vezi licitatia
10. FINAL 420km FIVE STAR GOLDEN LOFT -- Romania RO-272106 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 1/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 21:00) F_M_T Romania Vezi licitatia
12. FINAL RACE 420km DICU GHEORGHE -- Romania RO-281046 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 2/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 21:30) Pitesti-AG Romania Vezi licitatia
13. FINAL RACE 420 km LICA + FURNICA -- Romania RO-19921 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 2/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 21:30) Mihai79 Italy Vezi licitatia
15. FINAL RACE 420 km MOISE ADRIAN -- Romania RO-262511 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 2/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 21:30) ... ... Vezi licitatia
20. FINAL 420 km + 8. AS ORATIE MADALIN + IOAN -- Romania RO-570308 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 1/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 21:00) D-Y Romania Vezi licitatia
29. FINAL 420km + 7. AS ANDREI MARIUS -- Romania RO-7387 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 1/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 21:00) ??? Romania Vezi licitatia
16. FINAL RACE 420 km SANTA + MAIOR -- Romania RO-68207 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 2/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 21:30) Jet li Bulgaria Vezi licitatia
14. FINAL 420km + 10. AS BALANICA JOHNNY -- Romania RO-344338 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 1/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 21:00) Udo Czech Republic Vezi licitatia
18. FINAL RACE VISOIU + TEAM P&C -- Romania RO-275919 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 2/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 21:30) ... ... Vezi licitatia
22. FINAL RACE 420 km MALACEA RADU + JOSHOA -- Romania RO-2456 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 2/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 21:30) Johnny Romania Vezi licitatia
17. FINAL RACE 420 km LICA + FURNICA -- Romania RO-402019 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 2/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 21:30) MAX Romania Vezi licitatia
21. FINAL 420kM + 4. AS CRESCATORIA FORUM -- Romania RO-907110 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 1/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 21:00) D-Y Romania Vezi licitatia
24. FINAL RACE 420 km CHEN JIANRONG -- China RO-421323 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 2/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 21:30) ... ... Vezi licitatia
19. FINAL 420km + 1. AS FIVE STAR OLR -- Romania RO-1614 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 1/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 21:00) Aaron Germany Vezi licitatia
25. FINAL RACE 420 km TOADER IONUT -- Romania RO-240042 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 2/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 21:30) ... ... Vezi licitatia
27. FINAL RACE 420 km BRANESCU RAUL -- Romania RO-122224 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 3/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 22:00) ... ... Vezi licitatia
23. FINAL RACE 420 km CRESCATORIA FORUM -- Romania RO-907111 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 2/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 21:30) Rumic Austria Vezi licitatia
26. FINAL RACE 420 km COZMA LUCA + STEFAN FINTOIU -- Romania RO-532610 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 2/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 21:30) Pop marian Romania Vezi licitatia
28. FINAL RACE 420 km PACLEANU SORIN -- Romania RO-566 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 3/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 22:00) ... ... Vezi licitatia
31. FINAL RACE 420 km FIVE STAR GOLDEN LOFT -- Romania RO-272103 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 3/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 22:00) Tinu345 Romania Vezi licitatia
32. FINAL RACE 420 km VREMAROIU + GRIGORAS -- Romania RO-123067 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 3/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 22:00) ... ... Vezi licitatia
33. FINAL RACE 420 km UNGUREANU AURAS -- Romania RO-315113 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 3/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 22:00) ... ... Vezi licitatia
7. FINAL 420km + 6. AS NAGY GYULA -- Romania RO-261610 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 1/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 21:00) MIKE70 Germany Vezi licitatia
34. FINAL RACE 420 km TRASEVICI HORST -- Romania RO-200305 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 3/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 22:00) ... ... Vezi licitatia
35. FINAL RACE 420 km TEAM TABARCA EMIL -- Romania RO-310278 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 3/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 22:00) ... ... Vezi licitatia
30. FINAL RACE 420 km CAZACU MIHAI -- Romania RO-238569 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 3/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 22:00) F_M_T Romania Vezi licitatia
36. FINAL RACE 420 km FLOREA MARIAN + MIHAELA -- Romania RO-306902 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 3/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 22:00) ... ... Vezi licitatia
37 FINAL RACE 420 km DORIN + SVILEN -- Bulgaria BG-46177 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 3/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 22:00) Oliver Romania Vezi licitatia
39. FINAL RACE 420 km ANDREI + ANYA -- Romania RO-566194 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 3/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 22:00) Gurau Nicu Romania Vezi licitatia
38. FINAL RACE 420 km BALKANIC FAIR-PLAY RACE -- Romania RO-632033 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 3/5 (Inchidere: MARTI, 01.10.19, 22:00) Ionag Romania Vezi licitatia
40. FINAL RACE 420 km LUCA -- Romania RO-399760 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 4/5 (Inchidere: MIERCURI, 02.10.19, 21:00) ... ... Vezi licitatia
41. FINAL RACE 420 km MOISE ADRIAN -- Romania RO-262508 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 4/5 (Inchidere: MIERCURI, 02.10.19, 21:00) ... ... Vezi licitatia
42. FINAL RACE 420 km IONESCU NICOLAE -- Romania GR-934606 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 4/5 (Inchidere: MIERCURI, 02.10.19, 21:00) ... ... Vezi licitatia
43. FINAL RACE 420 km ACHIMESCU JAN + NICU -- Romania RO-4520 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 4/5 (Inchidere: MIERCURI, 02.10.19, 21:00) ... ... Vezi licitatia
44. FINAL RACE 420 km COJOCARU LAURENTIU -- Romania RO-343860 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 4/5 (Inchidere: MIERCURI, 02.10.19, 21:00) ... ... Vezi licitatia
45. FINAL RACE 420 km ANDU + LORY -- Romania RO-101104 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 4/5 (Inchidere: MIERCURI, 02.10.19, 21:00) ... ... Vezi licitatia
46. FINAL RACE 420 km DOBRIN IULIAN -- Romania RO-586909 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 4/5 (Inchidere: MIERCURI, 02.10.19, 21:00) ... ... Vezi licitatia
47. FINAL RACE 420 km BREAZU MIHAI -- Romania RO-815608 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 4/5 (Inchidere: MIERCURI, 02.10.19, 21:00) ... ... Vezi licitatia
48. FINAL RACE 420 km LICA + FURNICA -- Romania RO-19914 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 4/5 (Inchidere: MIERCURI, 02.10.19, 21:00) ... ... Vezi licitatia
49. FINAL RACE 420 km TEAM DTT NEAMT -- Romania RO-419159 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 4/5 (Inchidere: MIERCURI, 02.10.19, 21:00) ... ... Vezi licitatia
50. FINAL RACE 420 km FIERARU COSMIN -- Romania RO-145356 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 4/5 (Inchidere: MIERCURI, 02.10.19, 21:00) ... ... Vezi licitatia
52. FINAL RACE 420 km SANTA + MAIOR -- Romania RO-68202 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 5/5 (Inchidere: MIERCURI, 02.10.19, 21:30) ... ... Vezi licitatia
51. FINAL RACE 420 km FLOAREA IONUT -- Romania RO-101359 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 4/5 (Inchidere: MIERCURI, 02.10.19, 21:00) ... ... Vezi licitatia
53. FINAL RACE 420 km DEFTU + BARBU + MAKA -- Romania RO-8119 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 5/5 (Inchidere: MIERCURI, 02.10.19, 21:30) Pitesti-AG Romania Vezi licitatia
54. FINAL RACE 420 km CIOCAN ALEXANDRU -- Romania RO-515116 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 5/5 (Inchidere: MIERCURI, 02.10.19, 21:30) Pop marian Romania Vezi licitatia
55. FINAL RACE 420 km BUCUR + H.P.M -- Romania RO-383451 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 5/5 (Inchidere: MIERCURI, 02.10.19, 21:30) ... ... Vezi licitatia
56. FINAL RACE 420 km TEAM DTT NEAMT -- Romania RO-419185 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 5/5 (Inchidere: MIERCURI, 02.10.19, 21:30) ... ... Vezi licitatia
57. FINAL RACE 420 km NAGY GYULA -- Romania RO-261638 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 5/5 (Inchidere: MIERCURI, 02.10.19, 21:30) Sorinn22 Romania Vezi licitatia
58. FINAL RACE 420 km MARIUS ANDREI + MITU -- Romania RO-7097 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 5/5 (Inchidere: MIERCURI, 02.10.19, 21:30) ??? Romania Vezi licitatia
59. FINAL RACE 420 km STEFAN MARIN -- Romania RO-274888 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 5/5 (Inchidere: MIERCURI, 02.10.19, 21:30) ... ... Vezi licitatia
60. FINAL RACE 420 km DICU GHEORGHE -- Romania RO-281117 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 5/5 (Inchidere: MIERCURI, 02.10.19, 21:30) Pitesti-AG Romania Vezi licitatia
61. FINAL RACE 420 km FIERARU COSMIN -- Romania RO-145354 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 5/5 (Inchidere: MIERCURI, 02.10.19, 21:30) ... ... Vezi licitatia
62. FINAL RACE 420 km STAICU ALEXANDRU -- Romania RO-121602 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 5/5 (Inchidere: MIERCURI, 02.10.19, 21:30) ... ... Vezi licitatia
63. FINAL RACE 420 km GAUST GERHARD + CIMPEAN FLORIN -- Germany DV-0244-31 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 5/5 (Inchidere: MIERCURI, 02.10.19, 21:30) Jan+ Darius Romania Vezi licitatia
64. FINAL RACE 420 km CHEN JIAN RONG -- China RO-421320 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 5/5 (Inchidere: MIERCURI, 02.10.19, 21:30) ... ... Vezi licitatia
65. FINAL RACE 420 km NEACSU + MOGA -- Romania RO-342109 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 5/5 (Inchidere: MIERCURI, 02.10.19, 21:30) ... ... Vezi licitatia
66. FINAL RACE 420 km Postelnicu Mihai -- Romania RO-999671 Columbodrom KASKADORU - Romania / Partea 5/5 (Inchidere: MIERCURI, 02.10.19, 21:30) Johnny Romania Vezi licitatia
2. FINAL RACE 520km + 2. ACE Andreica & Bucsa RO-2019-510686 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 1/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 21:00) Aragorn Moldova, Republic of Vezi licitatia
3 . FINAL RACE 520km Victor Cheptene Moldova MD-2019-2959 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 1/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 21:00) Rasamaha777 Moldova, Republic of Vezi licitatia
4 . FINAL RACE 520km Gurau & Andreica RO-2019-477767 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 1/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 21:00) Gurau Nicu Romania Vezi licitatia
5 . FINAL RACE 520km + 6. ACE Modvala Family RO-2019-105027 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 1/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 21:00) Vitalie Moldova, Republic of Vezi licitatia
6 . FINAL RACE 520km Modvala Family RO-2019-105001 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 1/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 21:00) Turbopigeon Turkey Vezi licitatia
7 . FINAL RACE 520km + 3. ACE Nini & Silvia RO-2019-015337 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 1/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 21:00) Aaron Germany Vezi licitatia
9 . FINAL RACE 520km Hrab Marius RO-2019-477210 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 1/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 21:00) Apicultorul Romania Vezi licitatia
10. FINAL RACE 520km + 5. ACE Ruslan Dermenji RO-2019-105512 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 1/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 21:00) Ruslan Moldova, Republic of Vezi licitatia
8 . FINAL RACE 520km + Butucea Vasile & Alina MD-2019-20982 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 1/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 21:00) Mirchev Bulgaria Vezi licitatia
17 . FINAL RACE 520km Hrab Marius RO-2019-477208 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 2/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 21:30) ... ... Vezi licitatia
12. FINAL RACE 520km + 8. ACE Horodnic de Sus OLR RO-2019-963019 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 1/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 21:00) Mihaitza Romania Vezi licitatia
11 . FINAL RACE 520km + 4. ACE Nicolaie Luca MD-2019-20239 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 1/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 21:00) Ruslan Moldova, Republic of Vezi licitatia
19 . FINAL RACE 520km Butucea Vasile Moldova MD-2019-20100 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 2/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 21:30) Ivan89 Moldova, Republic of Vezi licitatia
14 . FINAL RACE 520km + 7. ACE Butucea Vasile Moldova MD-2019-20999 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 1/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 21:00) Mortila iulian Italy Vezi licitatia
18 . FINAL RACE 520km Palitu Victor MD-2019-2088 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 2/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 21:30) Ionlucian Romania Vezi licitatia
15 . FINAL RACE 520km + 9. ACE Botosan Mihai MD-2019-20289 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 1/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 21:00) Mortila iulian Italy Vezi licitatia
21 . FINAL RACE 520km Curelar Ionel RO-2019-467311 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 2/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 21:30) Aragorn Moldova, Republic of Vezi licitatia
20 . FINAL RACE 520km Bibi Stefanescu RO-2019-633017 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 2/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 21:30) Cristea Romania Vezi licitatia
16 . FINAL RACE 520km + 10. ACE Stefan Cristea RO-2019-251207 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 1/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 21:00) Zerocool Bulgaria Vezi licitatia
23 . FINAL RACE 520km Hrab Marius RO-2019-477219 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 2/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 21:30) ... ... Vezi licitatia
22 . FINAL RACE 520km Modvala Family RO-2019-105004 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 2/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 21:30) Ruslan Moldova, Republic of Vezi licitatia
1. FINAL RACE 520km + 1. ACE Nini & Silvia RO-2019-015334 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 1/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 21:00) Samdpr winner Germany Vezi licitatia
24 . FINAL RACE 520km Stefan Cristea RO-2019-251226 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 2/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 21:30) Licitanu Romania Vezi licitatia
25 . FINAL RACE 520km Stefan & Ion MD-2019-3415 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 2/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 21:30) ... ... Vezi licitatia
13 . FINAL RACE 520km Modvala Family RO-2019-105012 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 1/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 21:00) Atanas atanasov Bulgaria Vezi licitatia
26 . FINAL RACE 520km Chirtoaca Vlad RO-2019-105051 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 2/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 21:30) Vitalie Moldova, Republic of Vezi licitatia
29. FINAL RACE 520km Modvala Family RO-2019-105045 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 3/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 22:00) Urfaguvercin Turkey Vezi licitatia
28 . FINAL RACE 520km Grigorescu Florin RO-2019-310028 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 2/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 21:30) Iuliancrm Romania Vezi licitatia
30 . FINAL RACE 520km Eugen Bulachi MD-2019-20130 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 3/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 22:00) ... ... Vezi licitatia
27 . FINAL RACE 520km Bibi Stefanescu RO-2019-633013 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 2/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 21:30) Ionlucian Romania Vezi licitatia
33. FINAL RACE 520km Curelar Ionel RO-2019-467306 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 3/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 22:00) Gabitamic Romania Vezi licitatia
31. FINAL RACE 520km Bibi Stefanescu RO-2019-632095 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 3/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 22:00) Rasamaha777 Moldova, Republic of Vezi licitatia
34. FINAL RACE 520km Modvala Family RO-2019-105021 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 3/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 22:00) ... ... Vezi licitatia
35. FINAL RACE 520km Toma Rebegea RO-2019-562409 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 3/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 22:00) ... ... Vezi licitatia
36. FINAL RACE 520km Chirtoaca Andrian RO-2019-107717 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 3/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 22:00) ... ... Vezi licitatia
37. FINAL RACE 520km Popescu A. Petru RO-2019-007485 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 3/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 22:00) ... ... Vezi licitatia
38. FINAL RACE 520km Colea Lupu MD-2019-2600 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 3/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 22:00) ... ... Vezi licitatia
39. FINAL RACE 520km Horodnic de Sus OLR RO-2019-720005 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 3/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 22:00) Vladuta Romania Vezi licitatia
40. FINAL RACE 520km Popescu & Melincescu MD-2019-20051 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 3/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 22:00) ... ... Vezi licitatia
41. FINAL RACE 520km Nini & Silvia RO-2019-015338 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 3/5 (Inchidere: MARTI, 08.10.19, 22:00) Aragorn Moldova, Republic of Vezi licitatia
42. FINAL RACE 520km Palitu Victor MD-2019-2099 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 4/5 (Inchidere: MIERCURI, 09.10.19, 21:00) Rasamaha777 Moldova, Republic of Vezi licitatia
43. FINAL RACE 520km Patu Petru RO-2019-477264 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 4/5 (Inchidere: MIERCURI, 09.10.19, 21:00) ... ... Vezi licitatia
44. FINAL RACE 520km Curelar Ionel RO-2019-467302 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 4/5 (Inchidere: MIERCURI, 09.10.19, 21:00) Rasamaha777 Moldova, Republic of Vezi licitatia
45. FINAL RACE 520km Toma Rebegea RO-2019-562475 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 4/5 (Inchidere: MIERCURI, 09.10.19, 21:00) ... ... Vezi licitatia
46. FINAL RACE 520km Alexei Leorda RO-2019-105105 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 4/5 (Inchidere: MIERCURI, 09.10.19, 21:00) ... ... Vezi licitatia
48. FINAL RACE 520km Levitchi & Nicolaescu RO-2019-396006 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 4/5 (Inchidere: MIERCURI, 09.10.19, 21:00) ... ... Vezi licitatia
49. FINAL RACE 520km Eugen Bulachi MD-2019-20106 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 4/5 (Inchidere: MIERCURI, 09.10.19, 21:00) ... ... Vezi licitatia
50. FINAL RACE 520km Levin Haus RO-2019-924215 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 4/5 (Inchidere: MIERCURI, 09.10.19, 21:00) ... ... Vezi licitatia
51. FINAL RACE 520km Chirtoaca Andrian RO-2019-107721 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 4/5 (Inchidere: MIERCURI, 09.10.19, 21:00) ... ... Vezi licitatia
52. FINAL RACE 520km Hrab Marius RO-2019-477261 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 4/5 (Inchidere: MIERCURI, 09.10.19, 21:00) Aragorn Moldova, Republic of Vezi licitatia
55. FINAL RACE 520km Butucea Vasile MD-2019-20993 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 5/5 (Inchidere: MIERCURI, 09.10.19, 21:30) ... ... Vezi licitatia
53. FINAL RACE Modvala Family RO-2019-105023 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 4/5 (Inchidere: MIERCURI, 09.10.19, 21:00) ... ... Vezi licitatia
56. FINAL RACE 520km Ruslan Dermenji RO-2019-105515 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 5/5 (Inchidere: MIERCURI, 09.10.19, 21:30) ... ... Vezi licitatia
54. FINAL RACE Grigorescu Florin RO-2019-310015 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 4/5 (Inchidere: MIERCURI, 09.10.19, 21:00) CIUCA F Romania Vezi licitatia
57. FINAL RACE 520km Hrab Mugurel RO-2019-477360 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 5/5 (Inchidere: MIERCURI, 09.10.19, 21:30) Gabitamic Romania Vezi licitatia
58. FINAL RACE 520km Cosmin Olteanu RO-2019-020232 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 5/5 (Inchidere: MIERCURI, 09.10.19, 21:30) Extravladut Moldova, Republic of Vezi licitatia
59. FINAL RACE 520km Victor Cheptene MD-2019-2943 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 5/5 (Inchidere: MIERCURI, 09.10.19, 21:30) Gaby82 Romania Vezi licitatia
60. FINAL RACE 520km Victor Cheptene MD-2019-2829 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 5/5 (Inchidere: MIERCURI, 09.10.19, 21:30) ... ... Vezi licitatia
61. FINAL RACE 520km Maria Nastas RO-2019-105102 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 5/5 (Inchidere: MIERCURI, 09.10.19, 21:30) ... ... Vezi licitatia
62. FINAL RACE 520km Cosmin Olteanu RO-2019-020239 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 5/5 (Inchidere: MIERCURI, 09.10.19, 21:30) Aragorn Moldova, Republic of Vezi licitatia
63. FINAL RACE 520km TEAM Botosanu & Florea MD-2019-20273 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 5/5 (Inchidere: MIERCURI, 09.10.19, 21:30) ... ... Vezi licitatia
64. FINAL RACE 520km Grigorescu Florin RO-2019-310004 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 5/5 (Inchidere: MIERCURI, 09.10.19, 21:30) Iuliancrm Romania Vezi licitatia
66. FINAL RACE 520km Col. Porumbei de Top RO-2019-041005 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 5/5 (Inchidere: MIERCURI, 09.10.19, 21:30) ... ... Vezi licitatia
67. FINAL RACE 520km Chirtoaca Vlad RO-2019-105047 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 5/5 (Inchidere: MIERCURI, 09.10.19, 21:30) ??? Romania Vezi licitatia
65. FINAL RACE 520km Nini & Silvia RO-2019-015333 Columbodrom PRIMSTAR - Moldova / Partea 5/5 (Inchidere: MIERCURI, 09.10.19, 21:30) Godfather Romania Vezi licitatia
BG 19 22093 - CHILD 1. FINAL MIRA EU CHAMPIONSHIP DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: VINERI, 11.10.2019, 21:00) Kiwi Portugal Vezi licitatia
BG 19 22094 - CHILD 1. FINAL MIRA EU CHAMPIONSHIP DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: VINERI, 11.10.2019, 21:00) Shaolin20 Romania Vezi licitatia
BG 19 22091 - GRANDCHILD GIANT COUPLE, SUPERBREEDER 231 DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: VINERI, 11.10.2019, 21:00) Gaby82 Romania Vezi licitatia
BG 19 22246 - GRANDCHILD GIANT COUPLE, SUPERBREEDER 231 DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: VINERI, 11.10.2019, 21:00) Serko79 Bulgaria Vezi licitatia
BG 19 22294 - CHILD 1. FINAL MIRA EU CHAMPIONSHIP DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: VINERI, 11.10.2019, 21:00) Sezen Turkey Vezi licitatia
BG 19 22256 - DOUBLE GRANDCHILD PRIMA DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: VINERI, 11.10.2019, 21:00) Sezen Turkey Vezi licitatia
BG 19 22200 - GRANDCHILD GIANT COUPLE, SUPERBREEDER 231 DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: VINERI, 11.10.2019, 21:00) Mmentis80 Austria Vezi licitatia
BG 19 22253 - CHILD SUPERBREEDER 231 DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: VINERI, 11.10.2019, 21:00) Cioaba Germany Vezi licitatia
BG 19 22245 - GRANDCHILD GIANT COUPLE, SUPERBREEDER 231 DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: VINERI, 11.10.2019, 21:00) Bulgagiu Italy Vezi licitatia
BG 19 22261 - DOUBLE GRANDCHILD 1 ACE PIGEON SOFIA DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: VINERI, 11.10.2019, 21:00) Sezen Turkey Vezi licitatia
BG 19 22257 - DOUBLE GRANDCHILD PRIMA DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: VINERI, 11.10.2019, 21:00) Shaolin20 Romania Vezi licitatia
BG 19 22264 - GRANDSON 1 ACE PIGEON SOFIA DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: VINERI, 11.10.2019, 21:00) Bulgagiu Italy Vezi licitatia
BG 19 22265 - CHILD FULL BROTHER 1 FINAL RACE ALGARVE GOLDEN DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: VINERI, 11.10.2019, 21:00) Jesus Turkey Vezi licitatia
2. FINAL RACE 514 km Spirou Kostas Team A Greece GR 19 936686 BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 1 (Inchidere: MARTI, 15.10.19, 21:00) Lion Greece Vezi licitatia
3. FINAL RACE 514 km Extrem Loft Team A Romania RO 19 206131 BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 1 (Inchidere: MARTI, 15.10.19, 21:00) Klein Romania Vezi licitatia
1. FINAL RACE 514 km Fast Pigeons & Ervin Laro Team A Italy IT 19 9090365 BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 1 (Inchidere: MARTI, 15.10.19, 21:00) HalilSeyhan Turkey Vezi licitatia
7. FINAL RACE 514 km Nini Sandu Team A Romania RO 19 632632 BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 1 (Inchidere: MARTI, 15.10.19, 21:00) Godfather Romania Vezi licitatia
4. FINAL RACE 514 km Militaru + Ciobanu Team A Romania RO 19 272433 BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 1 (Inchidere: MARTI, 15.10.19, 21:00) Andy Romania Vezi licitatia
9. FINAL RACE 514 km + 7. ACE Cimpean Sebastian Team B Italy IT 19 9020412 BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 1 (Inchidere: MARTI, 15.10.19, 21:00) ROMAN1 Czech Republic Vezi licitatia
8. FINAL RACE 514 km Ungureanu Auras + Marin Elvis Team A Romania RO 19 613004 BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 1 (Inchidere: MARTI, 15.10.19, 21:00) Roni Romania Vezi licitatia
2. ACE PIGEON + 22. FINAL RACE 514 km Edip Shaban Team A Bulgaria BG 19 44463 BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 1 (Inchidere: MARTI, 15.10.19, 21:00) Tzofly Romania Vezi licitatia
11. FINAL RACE 514 km Stanescu + Dobre Team B Romania RO 19 210069 BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 2 (Inchidere: MARTI, 15.10.19, 21:30) SANITAS Romania Vezi licitatia
6. FINAL RACE 514 km + 5. ACE Krmivabezecna Team A Czech Republic DV 5927 19 770 BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 1 (Inchidere: MARTI, 15.10.19, 21:00) Markus Romania Vezi licitatia
5. FINAL RACE 514 km Stanescu + Dobre Team A Romania RO 19 210030 BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 1 (Inchidere: MARTI, 15.10.19, 21:00) Popica Romania Vezi licitatia
1. ACE PIGEON + 27. FINAL RACE 514 km Altmiks-Soudy-Pigeons Team A Germany DV 5536 19 601 BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 1 (Inchidere: MARTI, 15.10.19, 21:00) HalilSeyhan Turkey Vezi licitatia
3. ACE PIGEON + 24. FINAL RACE 514 km Hok Reijnen - Bolton Team A Netherlands NL 19 1001758 BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 1 (Inchidere: MARTI, 15.10.19, 21:00) As Loft Germany Germany Vezi licitatia
10. FINAL RACE 514 km Beverdam Racing Pigeons Team A Netherlands NL 19 1355764 BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 1 (Inchidere: MARTI, 15.10.19, 21:00) Popica Romania Vezi licitatia
18. FINAL RACE 514 km Petar & Kiril Raponski Team A Bulgaria BG 19 29514 BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 2 (Inchidere: MARTI, 15.10.19, 21:30) LUBEN100 Bulgaria Vezi licitatia
25. FINAL RACE 514 km Vencislav Tsvetkov Team A Bulgaria BG 19 32821 BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 2 (Inchidere: MARTI, 15.10.19, 21:30) Pigeonworld.PH Philippines Vezi licitatia
38. FINAL RACE 514 km Familie Soellner Team A Germany DV 2733 19 1969 BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 2 (Inchidere: MARTI, 15.10.19, 21:30) Germanboy Germany Vezi licitatia
1. ACE-PIGEON OVERALL + 12. FINAL RACE 514 km Chiranu + Matei + Ploscaru Team A Romania IT 19 9113011 BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 2 (Inchidere: MARTI, 15.10.19, 21:30) Cosmin M Italy Vezi licitatia
13. FINAL RACE 514 km + 8. ACE Hok Reijnen - Bolton Team A Netherlands NL 19 1001874 BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 2 (Inchidere: MARTI, 15.10.19, 21:30) Popica Romania Vezi licitatia
40. FINAL RACE 514 km Haggenmueller H + S Team A Germany DV 4116 19 917 BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 2 (Inchidere: MARTI, 15.10.19, 21:30) Pigeonworld.PH Philippines Vezi licitatia
20. FINAL RACE 514 km Haggenmueller H + S Team A Germany DV 4116 19 902 BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 2 (Inchidere: MARTI, 15.10.19, 21:30) Ionag Romania Vezi licitatia
43. FINAL RACE 514 km Team Bulgaria Team A Bulgaria BG 19 60099 BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 2 (Inchidere: MARTI, 15.10.19, 21:30) Pigeonworld.PH Philippines Vezi licitatia
53. FINAL RACE 514 km Reinhard + Marianne + Sebastian Rolff Team A Germany DV 6599 19 66 BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 2 (Inchidere: MARTI, 15.10.19, 21:30) Undertaker Germany Vezi licitatia
28. FINAL RACE 514 km Vencislav Tsvetkov Team A Bulgaria BG 19 32846 BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 2 (Inchidere: MARTI, 15.10.19, 21:30) Mercedes Romania Vezi licitatia
16. FINAL RACE 514 km Team Germany - Werner A Waldow + Silvia Thiel Team A Germany DV 4858 19 1032 BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 2 (Inchidere: MARTI, 15.10.19, 21:30) Ionag Romania Vezi licitatia
1. SUPER DERBY 546 km Werner A Waldow + Silvia Thiel Team A Germany DV 4858 19 1048 SUPER DERBY BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 1 (Inchidere: MIERCURI, 16.10.19, 21:00) WELTMEISTER 2020 Germany Vezi licitatia
2. SUPER DERBY 546 km Fast Pigeons & Ervin Laro Team B Italy IT 19 9090521 SUPER DERBY BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 1 (Inchidere: MIERCURI, 16.10.19, 21:00) WELTMEISTER 2020 Germany Vezi licitatia
3. SUPER DERBY 546 km Fast Pigeons & Ervin Laro Team B Italy IT 19 9090543 SUPER DERBY BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 1 (Inchidere: MIERCURI, 16.10.19, 21:00) Ionag Romania Vezi licitatia
4. SUPER DERBY 546 km Chiranu + Matei + Ploscaru Team A Romania IT 19 9113006 SUPER DERBY BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 1 (Inchidere: MIERCURI, 16.10.19, 21:00) Cosmin M Italy Vezi licitatia
5. SUPER DERBY 546 km Reinhard + Marianne + Sebastian Rolff Team A Germany DV 6599 19 43 SUPER DERBY BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 1 (Inchidere: MIERCURI, 16.10.19, 21:00) Tzofly Romania Vezi licitatia
8. SUPER DERBY 546 km Team OLR Team A Romania RO 19 216093 SUPER DERBY BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 1 (Inchidere: MIERCURI, 16.10.19, 21:00) Electropower Romania Vezi licitatia
7. SUPER DERBY 546 km Udrea Catani & Radu Team A Romania RO 19 631980 SUPER DERBY BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 1 (Inchidere: MIERCURI, 16.10.19, 21:00) *Printu* Romania Vezi licitatia
12. SUPER DERBY 546 km Marius Lepadatu Team A Romania RO 19 587804 SUPER DERBY BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 2 (Inchidere: MIERCURI, 16.10.19, 21:30) Ionag Romania Vezi licitatia
13. FINAL RACE 546 km Maxim Kumanov Team A Bulgaria BG 19 71820 SUPER DERBY BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 2 (Inchidere: MIERCURI, 16.10.19, 21:30) Jet li Bulgaria Vezi licitatia
11. SUPER DERBY 546 km Extrem Loft Team A Romania RO 19 206173 SUPER DERBY BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 2 (Inchidere: MIERCURI, 16.10.19, 21:30) Explobom Romania Vezi licitatia
6. SUPER DERBY 546 km Petrita Leonard + Dudu Sorin Team A Romania RO 19 12479 SUPER DERBY BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 1 (Inchidere: MIERCURI, 16.10.19, 21:00) Dudu Sorin10 United Kingdom Vezi licitatia
10. SUPER DERBY 546 km Team Germany - Marien & Irlacher Team A Germany DV 1759 19 322 SUPER DERBY BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 1 (Inchidere: MIERCURI, 16.10.19, 21:00) Rumic Austria Vezi licitatia
9. SUPER DERBY 546 km Ungureanu Auras Team A Romania RO 19 315108 SUPER DERBY BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 1 (Inchidere: MIERCURI, 16.10.19, 21:00) Ricardo United Kingdom Vezi licitatia
15. SUPER DERBY 546 km Fast Pigeons & Ervin Laro Team A Italy IT 19 9090355 SUPER DERBY BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 2 (Inchidere: MIERCURI, 16.10.19, 21:30) Udo Czech Republic Vezi licitatia
16. SUPER DERBY 546 km Team Germany - R + MA Rolff Team A Germany DV 6599 19 63 SUPER DERBY BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 2 (Inchidere: MIERCURI, 16.10.19, 21:30) Rumic Austria Vezi licitatia
17. SUPER DERBY 546 km Altmiks-Soudy-Pigeons Team A Germany DV 5536 19 615 SUPER DERBY BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 2 (Inchidere: MIERCURI, 16.10.19, 21:30) Shaolin20 Romania Vezi licitatia
18. SUPER DERBY 546 km Team Germany - Toni Deigner Team A Germany DV 5950 19 70 SUPER DERBY BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 2 (Inchidere: MIERCURI, 16.10.19, 21:30) Vip Romania Vezi licitatia
20. SUPER DERBY 546 km Breazu Mihai Team B Romania RO 19 815609 SUPER DERBY BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 2 (Inchidere: MIERCURI, 16.10.19, 21:30) Soldan Romania Vezi licitatia
22. SUPER DERBY 546 km Dashamir Mardhaja Team A Albania IT 19 9086528 SUPER DERBY BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 2 (Inchidere: MIERCURI, 16.10.19, 21:30) Cristian89 Romania Vezi licitatia
21. SUPER DERBY 546 km Codrut Ungureanu Team A Romania RO 19 135705 SUPER DERBY BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 2 (Inchidere: MIERCURI, 16.10.19, 21:30) Pigeonworld.PH Philippines Vezi licitatia
14. SUPER DERBY 546 km Danut Lucescu Team A United Kingdom GB 19 H 38390 SUPER DERBY BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 2 (Inchidere: MIERCURI, 16.10.19, 21:30) Pigeonworld.PH Philippines Vezi licitatia
19. SUPER DERBY 546 km Petar & Kiril Raponski Team A Bulgaria BG 19 29501 SUPER DERBY BALKANIC GOLDEN RACE - Romania / Partea 2 (Inchidere: MIERCURI, 16.10.19, 21:30) Shaolin20 Romania Vezi licitatia
BG 19 22267 - CHILD FULL BROTHER 1 FINAL RACE ALGARVE GOLDEN DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: DUMINICA, 20.10.2019, 21:00) Jet li Bulgaria Vezi licitatia
BG 19 22269 - GRANDCHILD GIANT COUPLE, SUPERBREEDER 231 DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: DUMINICA, 20.10.2019, 21:00) Jet li Bulgaria Vezi licitatia
BG 19 22268 - GRANDCHILD GIANT COUPLE, SUPERBREEDER 231 DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: DUMINICA, 20.10.2019, 21:00) G.A.D. Romania Vezi licitatia
BG 19 22270 - DAUGHTER SUPERSTAR COUPLE, SUPERBREEDER 231 x DEMETRA DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: DUMINICA, 20.10.2019, 21:00) Mmentis80 Austria Vezi licitatia
BG 19 22273 - GRANDCHILD 1 ACE SOFIA, SUPERBREEDER 231, DEMETRA DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: DUMINICA, 20.10.2019, 21:00) Sezen Turkey Vezi licitatia
BG 19 22271 - SON SUPERSTAR COUPLE, SUPERBREEDER 231 x DEMETRA DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: DUMINICA, 20.10.2019, 21:00) Sezen Turkey Vezi licitatia
BG 19 22274 - GRANDCHILD 1 ACE SOFIA, SUPERBREEDER 231, DEMETRA DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: DUMINICA, 20.10.2019, 21:00) Sezen Turkey Vezi licitatia
BG 19 22283 - DOUBLE GRANDCHILD 1 ACE SOFIA DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: DUMINICA, 20.10.2019, 21:00) Sezen Turkey Vezi licitatia
BG 19 22284 - DOUBLE GRANDCHILD 1 ACE SOFIA DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: DUMINICA, 20.10.2019, 21:00) Sezen Turkey Vezi licitatia
BG 19 22292 - GRANDCHILD ALGARVE GIANT COUPLE, SUPERBREEDER 231 DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: DUMINICA, 20.10.2019, 21:00) KOF Romania Vezi licitatia
BG 19 22298 - GRANDCHILD SPARTAK, INSIGHT 1 ACE SOFIA DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: DUMINICA, 20.10.2019, 21:00) Saimcatal Turkey Vezi licitatia
BG 19 22281 - CHILD SUPERBREEDER x ASTINA 094 DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: DUMINICA, 20.10.2019, 21:00) KOF Romania Vezi licitatia
BG 17 77120 - DAUGHTER SUPERBREEDER 231 x THRACIA (DAUGHTER ALGARVE GIANT COUPLE) DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: DUMINICA, 20.10.2019, 21:00) Jesus Turkey Vezi licitatia
2. FINAL RACE 518 km + 3. ACE PIGEON Team Balaurii Team A Romania RO 19 206181 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (FINALA) - Romania (Inchidere: LUNI, 21.10.19, 21:00) Explobom Romania Vezi licitatia
4. FINAL RACE 518 km Haggenmueller H + S Team B Germany DV 4116 19 939 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (FINALA) - Romania (Inchidere: LUNI, 21.10.19, 21:00) HSHA Germany Vezi licitatia
7. FINAL RACE 518 km + 1. SEMIFINAL 319 km Lovin Family Loft Team A Italy IT 19 9075187 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (FINALA) - Romania (Inchidere: LUNI, 21.10.19, 21:00) Lovincatalin Italy Vezi licitatia
9. FINAL RACE 518 km Tudor Nelu & M Team A Romania RO 19 272463 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (FINALA) - Romania (Inchidere: LUNI, 21.10.19, 21:00) Micu Dumitru Romania Vezi licitatia
6. FINAL RACE 518 km Militaru Cristian Team A Romania RO 19 272223 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (FINALA) - Romania (Inchidere: LUNI, 21.10.19, 21:00) Andy Romania Vezi licitatia
5. FINAL RACE 518 km + 1. ACE-PIGEON Andrei Marius + Mitu Team B Romania RO 19 630513 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (FINALA) - Romania (Inchidere: LUNI, 21.10.19, 21:00) Miroslava Bulgaria Vezi licitatia
11. FINAL RACE 518 km + 2. ACE-PIGEON Team Marius Constantin Team B Romania RO 19 458255 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (FINALA) - Romania (Inchidere: LUNI, 21.10.19, 21:00) WELTMEISTER 2020 Germany Vezi licitatia
8. FINAL RACE 518 km Team Germany - M Irlacher & R Greiner Team A Germany DV 1759 19 334 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (FINALA) - Romania (Inchidere: LUNI, 21.10.19, 21:00) Explobom Romania Vezi licitatia
28. FINAL RACE 518 km Cazacu Mihai Team A Romania RO 19 238578 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (FINALA) - Romania (Inchidere: LUNI, 21.10.19, 21:00) As Loft Germany Germany Vezi licitatia
14. FINAL RACE 518 km Cazacu Mihai Team A Romania RO 19 238593 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (FINALA) - Romania (Inchidere: LUNI, 21.10.19, 21:00) MihaiCaz Romania Vezi licitatia
33. FINAL RACE 518 km + 4. ACE-PIGEON Petar & Kiril Raponski Team B Bulgaria BG 19 29532 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (FINALA) - Romania (Inchidere: LUNI, 21.10.19, 21:00) HERO Bulgaria Vezi licitatia
64. FINAL RACE 518 km Team Germany - Girls United Team A Germany DV 9683 19 132 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (FINALA) - Romania (Inchidere: LUNI, 21.10.19, 21:00) I.d Romania Vezi licitatia
10. FINAL RACE 518 km Team OLR Team A Romania RO 19 216015 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (FINALA) - Romania (Inchidere: LUNI, 21.10.19, 21:00) Xxl team Croatia Vezi licitatia
43. FINAL RACE 518 km SG Steffl Team A Germany DV 8897 19 5257 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (FINALA) - Romania (Inchidere: LUNI, 21.10.19, 21:00) Crazywolf Bulgaria Vezi licitatia
1. SUPER DERBY 551 km Mihai Marin Team A United Kingdom GB 19 N 37993 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: LUNI, 21.10.19, 22:00) Ricardo United Kingdom Vezi licitatia
3. FINAL RACE 518 km Palitu Victor Team B Republic Of Moldova MD 19 2097 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (FINALA) - Romania (Inchidere: LUNI, 21.10.19, 21:00) -RPS- Bulgaria Vezi licitatia
2. SUPER DERBY 551 km + 2. SEMIFINAL 319 km Tanase Alexandru Team A Romania RO 19 171037 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: LUNI, 21.10.19, 22:00) GI Romania Vezi licitatia
5. SUPER DERBY 551 km Ervin Laro + Alfio Li Pira Team A Italy IT 19 9090312 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: LUNI, 21.10.19, 22:00) FDB Germany Vezi licitatia
8. SUPER DERBY 551 km Beverdam Racing Pigeons Team A Netherlands NL 19 1355994 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: LUNI, 21.10.19, 22:00) Peter Romania Vezi licitatia
9. SUPER DERBY 551 km Team Marius Constantin Team A Romania RO 19 458234 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: LUNI, 21.10.19, 22:00) Markus Romania Vezi licitatia
3. SUPER DERBY 551 km Cimpean Sebastian Team D Italy IT 19 9020357 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: LUNI, 21.10.19, 22:00) GO Romania Vezi licitatia
11. SUPER DERBY 551 km Dimitar Kasabov Team A Bulgaria BG 19 71746 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: LUNI, 21.10.19, 22:00) Jet li Bulgaria Vezi licitatia
4. SUPER DERBY 551 km Breazu Mihai Team B Romania RO 19 815604 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: LUNI, 21.10.19, 22:00) Explobom Romania Vezi licitatia
6. SUPER DERBY + 1. ACE ALL CATEGORIES Drosu Horia Team A Romania RO 19 399683 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: LUNI, 21.10.19, 22:00) HJ Netherlands Vezi licitatia
12. SUPER DERBY 551 km Team Lider Team A Romania RO 19 251639 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: LUNI, 21.10.19, 22:00) Rumic Austria Vezi licitatia
7. SUPER DERBY 551 km Nicoara Mihai Team A Romania RO 19 537066 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: LUNI, 21.10.19, 22:00) VacarusIonut Romania Vezi licitatia
10. SUPER DERBY 551 km Cazacu Mihai Team B Romania RO 19 238537 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: LUNI, 21.10.19, 22:00) MihaiCaz Romania Vezi licitatia
1. FINAL RACE 518 km Comb KSJ Team A Bulgaria BG 19 75735 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (FINALA) - Romania (Inchidere: LUNI, 21.10.19, 21:00) Miroslava Bulgaria Vezi licitatia
14. SUPER DERBY 551 km Tibi & Eduard Team C Romania RO 19 6160 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: MARTI, 22.10.19, 21:00) Teacher Germany Vezi licitatia
15. SUPER DERBY 551 km Deftu Robert & Catalin Team A Romania RO 19 7414 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: MARTI, 22.10.19, 21:00) Jet li Bulgaria Vezi licitatia
17. SUPER DERBY 551 km Team Marius Constantin Team B Romania RO 19 458256 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: MARTI, 22.10.19, 21:00) As Loft Germany Germany Vezi licitatia
13. SUPER DERBY 551 km Team Ale5x Team A Romania RO 19 837606 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: MARTI, 22.10.19, 21:00) Doc Romania Vezi licitatia
18. SUPER DERBY 551 km Dani + Cristi Team A Romania RO 19 613025 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: MARTI, 22.10.19, 21:00) MIKE70 Germany Vezi licitatia
16. SUPER DERBY 551 km Karl-Heinz Lang Team A Germany DV 8596 19 1364 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: MARTI, 22.10.19, 21:00) SERGIU02 Moldova, Republic of Vezi licitatia
19. SUPER DERBY 551 km Nelu Nitulescu Team A Romania RO 19 631676 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: MARTI, 22.10.19, 21:00) Rumic Austria Vezi licitatia
21. SUPER DERBY 551 km Tudor Nelu & M Team A Romania RO 19 272460 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: MARTI, 22.10.19, 21:00) Rumic Austria Vezi licitatia
25. SUPER DERBY 551 km Cimpean Sebastian Team D Italy IT 19 9020398 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: MARTI, 22.10.19, 21:30) *Printu* Romania Vezi licitatia
20. SUPER DERBY 551 km Nicoara Mihai Team A Romania RO 19 537010 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: MARTI, 22.10.19, 21:00) Pigeonworld.PH Philippines Vezi licitatia
22. SUPER DERBY 551 km Dumitrascu Marius + Adi Team A Romania RO 19 126006 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: MARTI, 22.10.19, 21:00) MIKE70 Germany Vezi licitatia
27. SUPER DERBY 551 km Stefania Valentina Team A Romania RO 19 578675 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: MARTI, 22.10.19, 21:30) Pigeonworld.PH Philippines Vezi licitatia
23. SUPER DERBY 551 km Hok Reijnen - Bolton Team B Netherlands NL 19 1001966 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: MARTI, 22.10.19, 21:00) Ian123 Romania Vezi licitatia
29. SUPER DERBY 551 km Team Marius Constantin Team A Romania RO 19 458241 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: MARTI, 22.10.19, 21:30) *Printu* Romania Vezi licitatia
30. SUPER DERBY 551 km ZG Helios Team A Germany DV 1777 19 427 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: MARTI, 22.10.19, 21:30) EnacheMarianDB Romania Vezi licitatia
24. SUPER DERBY 551 km Scirtoaje Ionut Team A Romania RO 19 403121 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: MARTI, 22.10.19, 21:00) Tony2762 Germany Vezi licitatia
28. SUPER DERBY 551 km Fratii Georgescu Team A Romania RO 19 310013 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: MARTI, 22.10.19, 21:30) Tony2762 Germany Vezi licitatia
31. SUPER DERBY 551 km Boby + Floraru Team A Romania RO 19 126604 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: MARTI, 22.10.19, 21:30) Floraru Romania Vezi licitatia
32. SUPER DERBY 551 km KOF Team A Romania RO 19 837614 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: MARTI, 22.10.19, 21:30) KOF Romania Vezi licitatia
26. SUPER DERBY 551 km Nelu Nitulescu Team A Romania RO 19 251485 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: MARTI, 22.10.19, 21:30) Rumic Austria Vezi licitatia
35. SUPER DERBY 551 km Andrei Doru Team A Romania RO 19 112214 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: MARTI, 22.10.19, 21:30) Sniper Romania Vezi licitatia
33. SUPER DERBY 551 km Micu Dumitru + Grigorescu Valentin Team C Romania RO 19 330706 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: MARTI, 22.10.19, 21:30) Cristian89 Romania Vezi licitatia
36. SUPER DERBY 551 km Cimpean Sebastian Team B Italy IT 19 9020415 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: MARTI, 22.10.19, 21:30) Bodo Romania Vezi licitatia
34. SUPER DERBY 551 km Radulescu Mihai Team A Romania RO 19 211496 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: MARTI, 22.10.19, 21:30) Cristian89 Romania Vezi licitatia
1. FINAL RACE 607 km + 1. ACE PIGEON S. ROLFF + W. WALDOW DV 06599 19 138 Columbodrom EXTREM - Romania (Inchidere: MIERCURI, 23.10.19, 21:30) Markus Romania Vezi licitatia
4. FINAL RACE 607 km SVILEN PENCOV BG 46136/ 19 Columbodrom EXTREM - Romania (Inchidere: MIERCURI, 23.10.19, 21:30) Jet li Bulgaria Vezi licitatia
6. FINAL RACE 607 km GRIGORESCU FLORIN RO 310016/ 19 Columbodrom EXTREM - Romania (Inchidere: MIERCURI, 23.10.19, 21:30) Giani urda Romania Vezi licitatia
8 . FINAL RACE 607 km IONESCU NICOLAE GR 0934661/ 19 Columbodrom EXTREM - Romania (Inchidere: MIERCURI, 23.10.19, 21:30) Ioan_71 Romania Vezi licitatia
7. FINAL RACE 607 km STETCO VIOREL RO 891710/ 19 Columbodrom EXTREM - Romania (Inchidere: MIERCURI, 23.10.19, 21:30) Mighty Romania Vezi licitatia
5. FINAL RACE 607 km + 5. ACE-PIGEON GRIGORESCU FLORIN RO 272742/ 19 Columbodrom EXTREM - Romania (Inchidere: MIERCURI, 23.10.19, 21:30) Klein Romania Vezi licitatia
DV 5927 19 733 M - Son best breeder Palitu x gdaughter Gerard ZDENEK PAVLIK - Germania / Cehia (Inchidere: MIERCURI, 23.10.19, 22:00) Viglidan Hungary Vezi licitatia
3. FINAL RACE 607 km + 2. ACE-PIGEON TZOFLI RO 272142/ 19 Columbodrom EXTREM - Romania (Inchidere: MIERCURI, 23.10.19, 21:30) *Printu* Romania Vezi licitatia
2. FINAL RACE 607 km + 3. ACE-PIGEON MOICEANU IONUT RO 329553/ 19 Columbodrom EXTREM - Romania (Inchidere: MIERCURI, 23.10.19, 21:30) MIKE70 Germany Vezi licitatia
10. FINAL RACE 607 km ALFI + GRIGORESCU RO 12161/ 19 Columbodrom EXTREM - Romania (Inchidere: MIERCURI, 23.10.19, 21:30) MIKE70 Germany Vezi licitatia
DV 5927 19 790 M - Grandson legend Messi ZDENEK PAVLIK - Germania / Cehia (Inchidere: MIERCURI, 23.10.19, 22:00) Bulgagiu Italy Vezi licitatia
DV 5927 19 787 F - Daughter superbreeder Gerard x Car Winner Corabia OLR ZDENEK PAVLIK - Germania / Cehia (Inchidere: MIERCURI, 23.10.19, 22:00) Taubenkaiser Germany Vezi licitatia
DV 5927 19 762 M - Inbred legend Messi ZDENEK PAVLIK - Germania / Cehia (Inchidere: MIERCURI, 23.10.19, 22:00) Tinu345 Romania Vezi licitatia
9. FINAL RACE 607 km + 6. ACE-PIGEON FIVE STAR OLR RO 945843/ 19 Columbodrom EXTREM - Romania (Inchidere: MIERCURI, 23.10.19, 21:30) Noev Bulgaria Vezi licitatia
DV 5927 19 751 M - Full brother 29. Final race Algarve Golden Race 2019 ZDENEK PAVLIK - Germania / Cehia (Inchidere: MIERCURI, 23.10.19, 22:00) Ono Slovakia Vezi licitatia
DV 5927 19 808 M - Son legend Messi x Inbred 603 top breeding hen ZDENEK PAVLIK - Germania / Cehia (Inchidere: MIERCURI, 23.10.19, 22:00) Wrong Romania Vezi licitatia
DV 5927 19 782 M - Son 1. final race S. Hollstein OLR; grandson Messi ZDENEK PAVLIK - Germania / Cehia (Inchidere: MIERCURI, 23.10.19, 22:00) Milea Silviu Romania Vezi licitatia
DV 5927 19 806 M - Son 1. Ace pigeon Corabia OLR ZDENEK PAVLIK - Germania / Cehia (Inchidere: MIERCURI, 23.10.19, 22:00) Ono Slovakia Vezi licitatia
DV 5927 19 912 F - Daughter Messi 270 x inbred Hurrican 51 ZDENEK PAVLIK - Germania / Cehia (Inchidere: MIERCURI, 23.10.19, 22:00) Bulgagiu Italy Vezi licitatia
DV 5927 19 911 M - Inbred Shirocco x Halover (1. prize Final race SAMDPR) ZDENEK PAVLIK - Germania / Cehia (Inchidere: MIERCURI, 23.10.19, 22:00) 111 Romania Vezi licitatia
DV 5927 19 818 F - Daughter legend Messi x Car Winner Corabia OLR ZDENEK PAVLIK - Germania / Cehia (Inchidere: MIERCURI, 23.10.19, 22:00) Ecoo Turkey Vezi licitatia
DV 5927 19 916 M - Son Magic Boy, grandson legend Messi ZDENEK PAVLIK - Germania / Cehia (Inchidere: MIERCURI, 23.10.19, 22:00) Daniel Iordache United Kingdom Vezi licitatia
DV 5927 19 904 M - Son superbreeder Bison x daughter Messi ZDENEK PAVLIK - Germania / Cehia (Inchidere: MIERCURI, 23.10.19, 22:00) Rumic Austria Vezi licitatia
37. SUPER DERBY 551km Grigorescu Florin Team A Romania RO 19 272712 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: LUNI, 04.11.19, 21:00) I.d Romania Vezi licitatia
38. SUPER DERBY 551km Antofie + Rotarescu Team A Romania RO 19 431078 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: LUNI, 04.11.19, 21:00) Pigeonworld.PH Philippines Vezi licitatia
39. SUPER DERBY 551km Reinhard & Marianne Rolff Team B Germany DV 4858 19 1341 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: LUNI, 04.11.19, 21:00) I.d Romania Vezi licitatia
40. SUPER DERBY 551km Ioana Cristian Team A Romania RO 19 544811 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: LUNI, 04.11.19, 21:00) Nick17 Romania Vezi licitatia
41. SUPER DERBY 551km W A Waldow + S Thiel Team A Germany DV 4858 19 1227 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: LUNI, 04.11.19, 21:00) Samuila78 Romania Vezi licitatia
43. SUPER DERBY 551km The Brothers Team Team A Romania RO 19 544837 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: LUNI, 04.11.19, 21:00) Nick17 Romania Vezi licitatia
42. SUPER DERBY 551 km Team Sandrovo Team A Bulgaria BG 19 52274 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: LUNI, 04.11.19, 21:00) Nitulescu Ion Romania Vezi licitatia
44. SUPER DERBY 551km Apostol Bogdan Team A Romania RO 19 250864 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: LUNI, 04.11.19, 21:00) Pigeonworld.PH Philippines Vezi licitatia
45. SUPER DERBY 551km Micu Dumitru + Grigorescu Valentin Team B Romania RO 19 330717 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: LUNI, 04.11.19, 21:00) Pigeonworld.PH Philippines Vezi licitatia
46. SUPER DERBY 551km Noragiu Paul Team A Romania RO 19 68642 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: LUNI, 04.11.19, 21:00) Pigeonworld.PH Philippines Vezi licitatia
47. SUPER DERBY 551km Grigorescu Florin Team B Romania RO 19 272718 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: LUNI, 04.11.19, 21:00) Giani urda Romania Vezi licitatia
11. FINAL RACE 607km BREAZU MIHAI RO 815665/ 19 Columbodrom EXTREM - Romania (Inchidere: LUNI, 04.11.19, 21:30) Explobom Romania Vezi licitatia
48. SUPER DERBY 551KM M & N Team A Romania RO 19 631831 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: LUNI, 04.11.19, 21:00) Vin Diesel Romania Vezi licitatia
49. SUPER DERBY 551km Five Star OLR Team B Romania RO 19 945818 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: LUNI, 04.11.19, 21:00) A.Y.D. Turkey Vezi licitatia
14. FINAL RACE 607km CIOCAN ALEXANDRU RO 515137/ 19 Columbodrom EXTREM - Romania (Inchidere: LUNI, 04.11.19, 21:30) Alex21ex Romania Vezi licitatia
51. SUPER DERBY 551km Deftu Robert & Catalin Team A Romania RO 19 8125 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: LUNI, 04.11.19, 21:00) Pigeonworld.PH Philippines Vezi licitatia
15. FINAL RACE 607km BANICA RADU RO 329765/ 19 Columbodrom EXTREM - Romania (Inchidere: LUNI, 04.11.19, 21:30) Explobom Romania Vezi licitatia
50. SUPER DERBY 551km Cimpean Sebastian Team A Italy IT 19 9020344 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: LUNI, 04.11.19, 21:00) DAYI Turkey Vezi licitatia
13. FINAL RACE 607km FRATII MIHAI RO 206428/ 19 Columbodrom EXTREM - Romania (Inchidere: LUNI, 04.11.19, 21:30) Ioan_71 Romania Vezi licitatia
52. SUPER DERBY 551km Marius Lepadatu Team A Romania RO 19 587801 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: LUNI, 04.11.19, 21:00) Ionag Romania Vezi licitatia
54. SUPER DERBY 551km Stetco Viorel Team A Romania RO 19 891717 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: LUNI, 04.11.19, 21:00) Viorel stetco Romania Vezi licitatia
19. FINAL RACE 607km FAMILIA LAZAR RO 382347/ 19 Columbodrom EXTREM - Romania (Inchidere: LUNI, 04.11.19, 21:30) Pigeonworld.PH Philippines Vezi licitatia
55. SUPER DERBY 551km Andrei Doru Team B Romania RO 19 112210 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: LUNI, 04.11.19, 21:00) Nitulescu Ion Romania Vezi licitatia
53. SUPER DERBY 551km Ervin Laro + Alfio Li Pira Team A Italy IT 19 9090317 BALKANIC FAIR-PLAY RACE (SUPER DERBY) - Romania (Inchidere: LUNI, 04.11.19, 21:00) Ionag Romania Vezi licitatia
16. FINAL RACE 607km BIBI STEFANESCU RO 633046/ 19 Columbodrom EXTREM - Romania (Inchidere: LUNI, 04.11.19, 21:30) GoGo Bulgaria Vezi licitatia
17. FINAL RACE 607km SEBASTIAN ROLFF + WERNER WALDOW DV 04858 19 1240 Columbodrom EXTREM - Romania (Inchidere: LUNI, 04.11.19, 21:30) N@m Romania Vezi licitatia
18. FINAL RACE 607km POPESCU TRAIAN RO 233111/ 19 Columbodrom EXTREM - Romania (Inchidere: LUNI, 04.11.19, 21:30) Ioan_71 Romania Vezi licitatia
20. FINAL RACE 607km MAXIM KUMANOV BG 71892/ 19 Columbodrom EXTREM - Romania (Inchidere: LUNI, 04.11.19, 21:30) Nitulescu Ion Romania Vezi licitatia
12. FINAL RACE 607km FAST PIGEON IT 9090511/ 19 Columbodrom EXTREM - Romania (Inchidere: LUNI, 04.11.19, 21:30) Mast Romania Vezi licitatia
22. FINAL RACE 607km SVILEN PENKOV BG 46130/ 19 Columbodrom EXTREM - Romania (Inchidere: LUNI, 04.11.19, 21:30) Dumi Romania Vezi licitatia
21. FINAL RACE 607km FAMILIA LAZAR RO 382354/ 19 Columbodrom EXTREM - Romania (Inchidere: LUNI, 04.11.19, 21:30) Nae France Vezi licitatia
BG 19 22272 - GRANDCHILD GIANT COUPLE DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: MIERCURI, 06.11.2019, 21:00) Mercedes Romania Vezi licitatia
BG 19 22276 - CHILD FATHER 60. FINAL ALGARVE GOLDEN x 1. FINAL EU MIRA DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: MIERCURI, 06.11.2019, 21:00) Iron Turkey Vezi licitatia
BG 19 22278 - CHILD 60. FINAL ALGARVE GOLDEN x SISTER 92. FINAL ALGARVE GOLDEN DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: MIERCURI, 06.11.2019, 21:00) Sezen Turkey Vezi licitatia
BG 19 22289 - CHILD BROTHER 1. FINAL ALGARVE GOLDEN DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: MIERCURI, 06.11.2019, 21:00) Iron Turkey Vezi licitatia
BG 19 22293 - DOUBLE GRANDCHILD 1. ACE PIGEON SOFIA OLR DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: MIERCURI, 06.11.2019, 21:00) Murat oynar Turkey Vezi licitatia
BG 19 22295 - CHILD SUPERSTAR PAIR, BASIC COUPLE DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: MIERCURI, 06.11.2019, 21:00) Mehmet Bulduk Turkey Vezi licitatia
BG 17 77719 M - SON SUPERBREEDER 231 x DAUGHTER GIANT COUPLE DIMITAR TODOROV - Bulgaria (Inchidere: MIERCURI, 06.11.2019, 21:00) Sezen Turkey Vezi licitatia
DV 5927 19 746 M - SON MAGIC BOY, TOP BREEDER ZDENEK PAVLIK - Germania / Cehia (Inchidere: MIERCURI, 06.11.19, 21:30) Gerula Romania Vezi licitatia
DV 5927 19 992 F - FULL SISTER 29. FINAL ALGARVE GOLDEN RACE 2019 ZDENEK PAVLIK - Germania / Cehia (Inchidere: MIERCURI, 06.11.19, 21:30) Andreea Romania Vezi licitatia
DV 5927 19 903 F - DAUGHTER BISON, TOP BREEDER ZDENEK PAVLIK - Germania / Cehia (Inchidere: MIERCURI, 06.11.19, 21:30) Murat oynar Turkey Vezi licitatia
DV 5927 19 920 M - SON 1. ACE PIGEON CORABIA OLR ZDENEK PAVLIK - Germania / Cehia (Inchidere: MIERCURI, 06.11.19, 21:30) Bonate Romania Vezi licitatia
DV 5927 19 816 F - DAUGHTER MESSI 270 x WINNER FINAL RACE SCHLESSWIG HOLSTEIN ZDENEK PAVLIK - Germania / Cehia (Inchidere: MIERCURI, 06.11.19, 21:30) Ono Slovakia Vezi licitatia
DV 5927 19 994 F - DAUGHTER GERARD, TOP BREEDER ZDENEK PAVLIK - Germania / Cehia (Inchidere: MIERCURI, 06.11.19, 21:30) Bonate Romania Vezi licitatia
DV 5927 18 1206 M - SON LEGEND MESSI ZDENEK PAVLIK - Germania / Cehia (Inchidere: MIERCURI, 06.11.19, 21:30) Andreea Romania Vezi licitatia
2. place NIKOLAEV GOLDEN RING 537km FLOREA MIHAI (TYBY) 630803- 19 NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 1/2 - Romania (Inchidere: MARTI, 12.11.19, 21:00) F_M_T Romania Vezi licitatia
7. place NIKOLAEV GOLDEN RING 548km FURNICA COSMIN 632411- 19 -M NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 1/2 - Romania (Inchidere: MARTI, 12.11.19, 21:00) MAX Romania Vezi licitatia
10. place NIKOLAEV GOLDEN RING 530km GRIGORE MARIUS 631132- 19 NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 1/2 - Romania (Inchidere: MARTI, 12.11.19, 21:00) Santa Claus Romania Vezi licitatia
11. place NIKOLAEV GOLDEN RING 530km GRIGORE MARIUS 631147- 19 NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 1/2 - Romania (Inchidere: MARTI, 12.11.19, 21:00) Vip Romania Vezi licitatia
12. place NIKOLAEV GOLDEN RING 530km GRIGORE MARIUS 631143- 19 NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 1/2 - Romania (Inchidere: MARTI, 12.11.19, 21:00) Mast Romania Vezi licitatia
8. place NIKOLAEV GOLDEN RING 561km STEFAN GEORGE 630266- 19 NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 1/2 - Romania (Inchidere: MARTI, 12.11.19, 21:00) Gimi Romania Vezi licitatia
13. place NIKOLAEV GOLDEN RING 552km TUDOR NELU 630070- 19 NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 1/2 - Romania (Inchidere: MARTI, 12.11.19, 21:00) D-Y Romania Vezi licitatia
16. place NIKOLAEV GOLDEN RING 530km GRIGORE MARIUS 631095- 19 NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 1/2 - Romania (Inchidere: MARTI, 12.11.19, 21:00) Bulgagiu Italy Vezi licitatia
17. place NIKOLAEV GOLDEN RING 547km ALEX POPESCU 632247- 19 NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 1/2 - Romania (Inchidere: MARTI, 12.11.19, 21:00) Lexu Romania Vezi licitatia
1. FINAL + 3. ACE-PIGEON FIVE STAR GOLDEN LOFT EXTREM & MOGADJA 19-UCPR-631085 FIVE STAR GOLDEN LOFT / Partea 1/2 - Romania (Inchidere: MARTI, 12.11.19, 21:30) Ionag Romania Vezi licitatia
14. place NIKOLAEV GOLDEN RING 536km FLOROIU FLORIN 630614- 19 -M NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 1/2 - Romania (Inchidere: MARTI, 12.11.19, 21:00) Licitanu Romania Vezi licitatia
2. FINAL FIVE STAR GOLDEN LOFT SVILEN PENKOV 19-UCPR-630539 FIVE STAR GOLDEN LOFT / Partea 1/2 - Romania (Inchidere: MARTI, 12.11.19, 21:30) Tzofly Romania Vezi licitatia
3. FINAL FIVE STAR GOLDEN LOFT ANDREI GHEORGHE 19-UCPR-632488 FIVE STAR GOLDEN LOFT / Partea 1/2 - Romania (Inchidere: MARTI, 12.11.19, 21:30) Mihai79 Italy Vezi licitatia
5. FINAL + 2. ACE-PIGEON FIVE STAR GOLDEN LOFT UDREA CATANI 19-UCPR-631976 FIVE STAR GOLDEN LOFT / Partea 1/2 - Romania (Inchidere: MARTI, 12.11.19, 21:30) *Printu* Romania Vezi licitatia
6. FINAL + 1. ACE-PIGEON FIVE STAR GOLDEN LOFT MARIN & NUSA 19-UCPR-632938 FIVE STAR GOLDEN LOFT / Partea 1/2 - Romania (Inchidere: MARTI, 12.11.19, 21:30) Tzofly Romania Vezi licitatia
5. place NIKOLAEV GOLDEN RING 548km MICU VALENTINA 633507- 19 -M NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 1/2 - Romania (Inchidere: MARTI, 12.11.19, 21:00) AMG. Romania Vezi licitatia
7. FINAL FIVE STAR GOLDEN LOFT SIX FORCE 19-UCPR-631950 FIVE STAR GOLDEN LOFT / Partea 1/2 - Romania (Inchidere: MARTI, 12.11.19, 21:30) Larry Germany Vezi licitatia
19. place NIKOLAEV GOLDEN RING 551km VOICU CRISTIAN 632620- 19 NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 1/2 - Romania (Inchidere: MARTI, 12.11.19, 21:00) Cerrato Italy Vezi licitatia
8. FINAL FIVE STAR GOLDEN RACE BIBI STEFANESCU 19-UCPR-633069 FIVE STAR GOLDEN LOFT / Partea 1/2 - Romania (Inchidere: MARTI, 12.11.19, 21:30) Cerrato Italy Vezi licitatia
4. FINAL FIVE STAR GOLDEN LOFT POP MARIAN 19-UCPR-632369 FIVE STAR GOLDEN LOFT / Partea 1/2 - Romania (Inchidere: MARTI, 12.11.19, 21:30) Wrong Romania Vezi licitatia
9. FINAL FIVE STAR GOLDEN LOFT WALDOW & ROLFF 19-UCPR-630549 FIVE STAR GOLDEN LOFT / Partea 1/2 - Romania (Inchidere: MARTI, 12.11.19, 21:30) Roni Romania Vezi licitatia
10. FINAL FIVE STAR GOLDEN LOFT GICA BUXUMANU 19-UCPR-632465 FIVE STAR GOLDEN LOFT / Partea 1/2 - Romania (Inchidere: MARTI, 12.11.19, 21:30) Urfaguvercin Turkey Vezi licitatia
20. place NIKOLAEV GOLDEN RING 536km FLOROIU FLORIN 630616- 19 NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 1/2 - Romania (Inchidere: MARTI, 12.11.19, 21:00) Wrong Romania Vezi licitatia
13. FINAL FIVE STAR GOLDEN LOFT GRIGORESCU FLORIN 19-UCPR-630001 FIVE STAR GOLDEN LOFT / Partea 1/2 - Romania (Inchidere: MARTI, 12.11.19, 21:30) Shaolin20 Romania Vezi licitatia
12. FINAL FIVE STAR GOLDEN LOFT NITA ROMEO 19-UCPR-630432 FIVE STAR GOLDEN LOFT / Partea 1/2 - Romania (Inchidere: MARTI, 12.11.19, 21:30) Cristian89 Romania Vezi licitatia
15. FINAL FIVE STAR GOLDEN LOFT BIBI STEFANESCU 19-UCPR-633056 FIVE STAR GOLDEN LOFT / Partea 1/2 - Romania (Inchidere: MARTI, 12.11.19, 21:30) Ioan_71 Romania Vezi licitatia
11. FINAL FIVE STAR GOLDEN LOFT GRIGORESCU FLORIN 19-UCPR-632259 FIVE STAR GOLDEN LOFT / Partea 1/2 - Romania (Inchidere: MARTI, 12.11.19, 21:30) Blue United Kingdom Vezi licitatia
16. FINAL FIVE STAR GOLDEN LOFT MILITARU CRISTIAN 19-UCPR-632307 FIVE STAR GOLDEN LOFT / Partea 1/2 - Romania (Inchidere: MARTI, 12.11.19, 21:30) Ricardo United Kingdom Vezi licitatia
3. place NIKOLAEV GOLDEN RING 525km CHIRANU + MATEI PLOSCARU 631310- 19 -F NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 1/2 - Romania (Inchidere: MARTI, 12.11.19, 21:00) Shaolin20 Romania Vezi licitatia
21. place NIKOLAEV GOLDEN RING 556km PRODAN CATALIN 631840- 19 NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:00) Shaolin20 Romania Vezi licitatia
23. place NIKOLAEV GOLDEN RING 556km PURCOI CIPRIAN 631824- 19 NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:00) Larry Germany Vezi licitatia
25. place NIKOLAEV GOLDEN RING 530km ENACHE MARIAN 631479- 19 NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:00) EnacheMarianDB Romania Vezi licitatia
22. place NIKOLAEV GOLDEN RING 548km MICU VALENTINA 630073- 19 NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:00) N@m Romania Vezi licitatia
27. place NIKOLAEV GOLDEN RING 550km STOICA ADRIAN - A 632568- 19 NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:00) SVA Romania Vezi licitatia
29. place NIKOLAEV GOLDEN RING 554km ILIE VICTOR 631776- 19 NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:00) I.M.V Romania Vezi licitatia
30. place NIKOLAEV GOLDEN RING 550km STOICA ADRIAN - A 632521- 19 NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:00) SVA Romania Vezi licitatia
34. place NIKOLAEV GOLDEN RING 524km ORIZONT COLUMBOFIL GOLDEN RING 631555- 19 NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:00) Orizont Columbofil Romania Vezi licitatia
17. FINAL FIVE STAR GOLDEN LOFT BIBI STEFANESCU 19-UCPR-633063 FIVE STAR GOLDEN LOFT / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:30) Million Dollar Romania Vezi licitatia
32. place NIKOLAEV GOLDEN RING 561km STEFAN GEORGE 630315- 19 NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:00) Larry Germany Vezi licitatia
28. place NIKOLAEV GOLDEN RING 546km NICOLESCU + LISCA 632763- 19 NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:00) Alin1982 Romania Vezi licitatia
35. place NIKOLAEV GOLDEN RING 563km TANASE MARIAN 630276- 19 NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:00) Nitulescu Ion Romania Vezi licitatia
20. FINAL FIVE STAR GOLDEN LOFT SUPERSTAR OLR 19-UCPR-632301 FIVE STAR GOLDEN LOFT / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:30) SVA Romania Vezi licitatia
19. FINAL FIVE STAR GOLDEN LOFT EXTREM OLR 19-UCPR-631070 FIVE STAR GOLDEN LOFT / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:30) Explobom Romania Vezi licitatia
18. FINAL FIVE STAR GOLDEN LOFT EXTREM FORCE 19-UCPR-631081 FIVE STAR GOLDEN LOFT / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:30) SVA Romania Vezi licitatia
40. place NIKOLAEV GOLDEN RING 556km MITROIU EUGEN 631791- 19 NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:00) SVA Romania Vezi licitatia
23. FINAL FIVE STAR GOLDEN LOFT BIBI STEFANESCU 19-UCPR-633061 FIVE STAR GOLDEN LOFT / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:30) Jet li Bulgaria Vezi licitatia
22. FINAL FIVE STAR GOLDEN LOFT UDREA CATANI 19-UCPR-63197 FIVE STAR GOLDEN LOFT / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:30) Ioan_71 Romania Vezi licitatia
26. place NIKOLAEV GOLDEN RING 525km CHIRANU + MATEI PLOSCARU 631380- 19 NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:00) Shaolin20 Romania Vezi licitatia
21. FINAL FIVE STAR GOLDEN LOFT GICA BUXUMANU 19-UCPR-632471 FIVE STAR GOLDEN LOFT / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:30) Daniel Iordache United Kingdom Vezi licitatia
25. FINAL FIVE STAR GOLDEN LOFT MILITARU CRISTIAN 19-UCPR-632308 FIVE STAR GOLDEN LOFT / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:30) Urfaguvercin Turkey Vezi licitatia
48. place NIKOLAEV GOLDEN RING 556km TEAM MARIUS CONSTANTIN 630112- 19 NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:00) SVA Romania Vezi licitatia
26. FINAL FIVE STAR GOLDEN LOFT WALDOW & ROLFF 19-UCPR-632370 FIVE STAR GOLDEN LOFT / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:30) Pop marian Romania Vezi licitatia
24. FINAL FIVE STAR GOLDEN LOFT MICU & GRIGORESCU VALENTIN 19-UCPR-630093 FIVE STAR GOLDEN LOFT / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:30) N@m Romania Vezi licitatia
41. place NIKOLAEV GOLDEN RING G+J MANAILA 630995- 19 NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:00) Nitulescu Ion Romania Vezi licitatia
44. place NIKOLAEV GOLDEN RING STEFAN GEORGE 630320- 19 NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:00) Tic-tic Romania Vezi licitatia
29. FINAL FIVE STAR GOLDEN LOFT TIBI & EDUARD 19-UCPR-632193 FIVE STAR GOLDEN LOFT / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:30) ... ... Vezi licitatia
27. FINAL FIVE STAR GOLDEN LOFT WALDOW & ROLFF 19-UCPR-630551 FIVE STAR GOLDEN LOFT / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:30) Pigeonworld.PH Philippines Vezi licitatia
47. place NIKOLAEV GOLDEN RING 525km CHIRANU + MATEI PLOSCARU 631360- 19 NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:00) Shaolin20 Romania Vezi licitatia
50. place NIKOLAEV GOLDEN RING 563km TANASE MARIAN 630279- 19 NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:00) Nitulescu Ion Romania Vezi licitatia
30. FINAL FIVE STAR GOLDEN LOFT GICA BUXUMANU 19-UCPR-632463 FIVE STAR GOLDEN LOFT / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:30) SVA Romania Vezi licitatia
31. FINAL FIVE STAR GOLDEN LOFT BALICA RAZVAN 19-UCPR-632119 FIVE STAR GOLDEN LOFT / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:30) Cristian89 Romania Vezi licitatia
32. FINAL FIVE STAR GOLDEN LOFT BADICEANU MARIUS 19-UCPR-632335 FIVE STAR GOLDEN LOFT / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:30) SVA Romania Vezi licitatia
28. FIVE STAR GOLDEN LOFT MILITARU CRISTIAN 19-UCPR-632315 FIVE STAR GOLDEN LOFT / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:30) Cristian89 Romania Vezi licitatia
38. place NIKOLAEV GOLDEN RING 554km PETRE ALEX 632825- 19 NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:00) AMG. Romania Vezi licitatia
39. place NIKOLAEV GOLDEN RING 550km STOICA ADRIAN - A 632529- 19 NIKOLAEV GOLDEN RING DERBY / Partea 2/2 - Romania (Inchidere: MIERCURI, 13.11.19, 21:00) AMG. Romania Vezi licitatia
RO 16 300 M - ANDREI MARIUS - SON US ABE ARIE DIJKSTRA WORLD TOP MIX / Partea 1 (Inchidere: JOI, 14.11.19, 21:00) Vera Turkey Vezi licitatia
DV 0948 12 610 F - ZDENEK PAVLIK - GDAUGHTER IKE 1 NAT FOND BELGIUM WORLD TOP MIX / Partea 1 (Inchidere: JOI, 14.11.19, 21:00) Sezen Turkey Vezi licitatia
DV 2694 15 103 M - ALTMIKS & SOUDY - GSON 1 FINAL NORTH SEA SYLT RACE WORLD TOP MIX / Partea 1 (Inchidere: JOI, 14.11.19, 21:00) Orizont Columbofil Romania Vezi licitatia
DV 2739 18 405 F - T. WESSELS - DIRK VAN DEN BULCK BLOOD WORLD TOP MIX / Partea 1 (Inchidere: JOI, 14.11.19, 21:00) Ricardo United Kingdom Vezi licitatia
DV 2739 18 481 M - T. WESSELS - DIRK VAN DEN BULCK BLOOD WORLD TOP MIX / Partea 1 (Inchidere: JOI, 14.11.19, 21:00) Ricardo United Kingdom Vezi licitatia
RO 17 3018 - ANDREI MARIUS - DAUGHTER SUPER COUPLE ARIE DIJKSTRA WORLD TOP MIX / Partea 1 (Inchidere: JOI, 14.11.19, 21:00) ??? Romania Vezi licitatia
RO 17 3932 F - ANDREI MARIUS - GDAUGHTER 1 PROV BELGIUM FOND YB 7 NATIONALS WORLD TOP MIX / Partea 1 (Inchidere: JOI, 14.11.19, 21:00) ... ... Vezi licitatia
DV 5138 18 550 F - J. KUSSER - GDAUGHTER DI CAPRIO LEO HEREMANS WORLD TOP MIX / Partea 1 (Inchidere: JOI, 14.11.19, 21:00) Mehmet Bulduk Turkey Vezi licitatia
DV 5138 17 590 M - J. KUSSER - GSON BR. OLYMPIC ROSITA DIRK VD BULCK WORLD TOP MIX / Partea 1 (Inchidere: JOI, 14.11.19, 21:00) Alparslan1071 Turkey Vezi licitatia
DV 5138 17 1366 F - J. KUSSER - GDAUGHTER BR. OLYMPIC ROSITA DIRK VD BULCK WORLD TOP MIX / Partea 1 (Inchidere: JOI, 14.11.19, 21:00) Guru04 Italy Vezi licitatia
RO 17 7037 M - STANESCU & DOBRE - GSON EURO 1 EUROPA CUP DORTMUND WORLD TOP MIX / Partea 2 (Inchidere: JOI, 14.11.19, 21:30) 92sca Romania Vezi licitatia
DV 5138 17 1571 M - J. KUSSER - GSON JONGE HARRY HOOYMANS WORLD TOP MIX / Partea 1 (Inchidere: JOI, 14.11.19, 21:00) Masculin Romania Vezi licitatia
RO 17 7044 M - STANESCU & DOBRE - GSON EURO 1 EUROPA CUP DORTMUND WORLD TOP MIX / Partea 2 (Inchidere: JOI, 14.11.19, 21:30) ... ... Vezi licitatia
DV 6289 18 271 F - F. LANGE - GDAUGHTER PADELI DIRK VD BULCK WORLD TOP MIX / Partea 1 (Inchidere: JOI, 14.11.19, 21:00) Ricardo United Kingdom Vezi licitatia
DV 7259 16 1018 M - HUBERT BORKER - GSON 330 PRANGE 8x 1 PRIZE WORLD TOP MIX / Partea 2 (Inchidere: JOI, 14.11.19, 21:30) Peichev Bulgaria Vezi licitatia
DV 6289 18 211 M - F. LANGE - GSON MEALY KITTEL ii DIRK VD BULCK WORLD TOP MIX / Partea 1 (Inchidere: JOI, 14.11.19, 21:00) Guru04 Italy Vezi licitatia
BG 17 50005 M - PETAR PETROV - GSON KING KONG WORLD TOP MIX / Partea 2 (Inchidere: JOI, 14.11.19, 21:30) Urfaguvercin Turkey Vezi licitatia
DV 6289 18 290 M - F. LANGE - GSON MEALY KITTEL II DIRK VD BULCK WORLD TOP MIX / Partea 1 (Inchidere: JOI, 14.11.19, 21:00) Ricardo United Kingdom Vezi licitatia
BG 17 55523 F - COMB KSJ - DAUGHTER 2 ACE SOFIA OLR x 1 ACE SOFIA OLR WORLD TOP MIX / Partea 2 (Inchidere: JOI, 14.11.19, 21:30) Sezen Turkey Vezi licitatia
RO 15 180137 F - BFP LOFT - DAUGHTER GILLETTE x SUPER 134 WORLD TOP MIX / Partea 2 (Inchidere: JOI, 14.11.19, 21:30) Mehmet Bulduk Turkey Vezi licitatia
RO 16 442289 F - BFP LOFT - SISTER 5(=1) FINAL BLACK SEA RACE WORLD TOP MIX / Partea 2 (Inchidere: JOI, 14.11.19, 21:30) Alparslan1071 Turkey Vezi licitatia
BG 17 50006 F - PETAR PETROV - GDAUGHTER KING KONG WORLD TOP MIX / Partea 2 (Inchidere: JOI, 14.11.19, 21:30) Daniel Iordache United Kingdom Vezi licitatia
RO 12 927824 M - BFP LOFT - SON KLAAS x GERMAN GIRL WORLD TOP MIX / Partea 2 (Inchidere: JOI, 14.11.19, 21:30) Miroslava Bulgaria Vezi licitatia
HUN 17 754782 M - PINTER ZSOLT - GSON BUKTA BEST BREEDER OF THE LOFT WORLD TOP MIX / Partea 2 (Inchidere: JOI, 14.11.19, 21:30) Sorin mihalache United Kingdom Vezi licitatia
GR 17 1033456 F - G & D ASLANIDIS - SISTER 1 NAT LONG DISTANCE (GREECE) WORLD TOP MIX / Partea 2 (Inchidere: JOI, 14.11.19, 21:30) Daniel Iordache United Kingdom Vezi licitatia
NL 16 1500120 F - PIGEON WOLRD - DAUGHTER GLADIATOR SYLVESTER WORLD TOP MIX / Partea 2 (Inchidere: JOI, 14.11.19, 21:30) Alparslan1071 Turkey Vezi licitatia
HUN 15 928906 M - PINTER ZSOLT - TOP BREEDER; PARENTS ARE OLYMPIC PIGEONS WORLD TOP MIX / Partea 2 (Inchidere: JOI, 14.11.19, 21:30) Daniel Iordache United Kingdom Vezi licitatia
BELG 14 6301343 M - FERNAND MARIEN - GSON GUS LEO HEREMANS WORLD TOP MIX / Partea 2 (Inchidere: JOI, 14.11.19, 21:30) ... ... Vezi licitatia
RO 13 1310907 M - ANDREI MARIUS - BEST OF VAN LOON WORLD TOP MIX / Partea 2 (Inchidere: JOI, 14.11.19, 21:30) Miroslava Bulgaria Vezi licitatia
DV 0768 16 534 M - LUDWIG KOLBL - 51 FINAL NORTH SEA RACE SYLT ONE LOFT RACE SPECIAL / Partea 1 (Inchidere: VINERI, 15.11.19, 21:00) Sorin mihalache United Kingdom Vezi licitatia
SU CA 14 769 M - ALISTAIR HOGG - FATHER 1 FINAL FP OLR ONE LOFT RACE SPECIAL / Partea 1 (Inchidere: VINERI, 15.11.19, 21:00) Jan+ Darius Romania Vezi licitatia
DV 8015 14 662 F - KLAUS VIELER - MOTHER 14 FINAL & 18 SFINAL AS GOLDEN OLR ONE LOFT RACE SPECIAL / Partea 1 (Inchidere: VINERI, 15.11.19, 21:00) ... ... Vezi licitatia
DV 8015 14 693 F - KLAUS VIELER - MOTHER 2 ACE-PIGEON OLTENIA GOLDEN TROPHY ONE LOFT RACE SPECIAL / Partea 1 (Inchidere: VINERI, 15.11.19, 21:00) ... ... Vezi licitatia
GR 13 938822 M - NITA DANIEL - 2 FINAL EURO ALPIN OLR ONE LOFT RACE SPECIAL / Partea 1 (Inchidere: VINERI, 15.11.19, 21:00) Vera Turkey Vezi licitatia
NL 13 1121502 F - J. KLINKERGERG - MOTHER 1 FINAL & 1 ACE-PIGEON HONEST RACE OLR ONE LOFT RACE SPECIAL / Partea 1 (Inchidere: VINERI, 15.11.19, 21:00) Bulgagiu Italy Vezi licitatia
GR 18 4080077 F - LEONARD PETRITA - 23 FINAL RACE AS GOLDEN OLR ONE LOFT RACE SPECIAL / Partea 1 (Inchidere: VINERI, 15.11.19, 21:00) SVA Romania Vezi licitatia
RO 17 6036499 M - LEONARD PETRITA - SON 2 FINAL BFP OLR x 1 FINAL BFP OLR ONE LOFT RACE SPECIAL / Partea 1 (Inchidere: VINERI, 15.11.19, 21:00) SVA Romania Vezi licitatia
GR 15 934300 M - LEONARD PETRITA - 4 FINAL 850 km HONEST RACE MARATHON YL ONE LOFT RACE SPECIAL / Partea 1 (Inchidere: VINERI, 15.11.19, 21:00) Bulgagiu Italy Vezi licitatia
RO 17 6036500 M - LEONARD PETRITA - SON 2 FINAL BFP OLR x 1 FINAL BFP OLR ONE LOFT RACE SPECIAL / Partea 1 (Inchidere: VINERI, 15.11.19, 21:00) AMG. Romania Vezi licitatia
DV 2227 16 6 M - REINHARD GEBHARDT - 4 FINAL RACE SUPERSTAR OLR ONE LOFT RACE SPECIAL / Partea 2 (Inchidere: VINERI, 15.11.19, 21:30) LeMans82 Germany Vezi licitatia
DV 2733 14 160 M - MARKUS SOLLNER - FATHER 24 FINAL ALGARVE GOLDEN RACE ONE LOFT RACE SPECIAL / Partea 2 (Inchidere: VINERI, 15.11.19, 21:30) Laur2610 Romania Vezi licitatia
DV 0270 16 103 M - KLAUS GERALDY - 5 FINAL NORTH SEA RACE SYLT ONE LOFT RACE SPECIAL / Partea 2 (Inchidere: VINERI, 15.11.19, 21:30) SVA Romania Vezi licitatia
BG 13 15081 M - VLADI & CECI - FATHER 7 (=1) FINAL AS GOLDEN RACE ONE LOFT RACE SPECIAL / Partea 2 (Inchidere: VINERI, 15.11.19, 21:30) Ono Slovakia Vezi licitatia
RO 17 60615 F - FURNICA COSMIN - 9 FINAL & 9 SEMIFINAL SUPERSTAR OLR ONE LOFT RACE SPECIAL / Partea 2 (Inchidere: VINERI, 15.11.19, 21:30) Laur2610 Romania Vezi licitatia
BG 19 29728 F - P & K RAPONSKI - SISTER 1 ACE-PIGEON (SPEED) BALKANIC GOLDEN RACE ONE LOFT RACE SPECIAL / Partea 2 (Inchidere: VINERI, 15.11.19, 21:30) Andy Romania Vezi licitatia
BG 15 14341 F - TEAM HAPPY - 5 FINAL ALGARVE GOLDEN RACE ONE LOFT RACE SPECIAL / Partea 2 (Inchidere: VINERI, 15.11.19, 21:30) Ono Slovakia Vezi licitatia
NL 17 1112456 F - A. MEIJBOOM - FULL SISTER 1 ACE-PIGEON SOFIA OLR ONE LOFT RACE SPECIAL / Partea 2 (Inchidere: VINERI, 15.11.19, 21:30) Sezen Turkey Vezi licitatia
BG 17 17915 M - P & K RAPONSKI - FULL BROTHER 1 FINAL SUPERSTAR OLR ONE LOFT RACE SPECIAL / Partea 2 (Inchidere: VINERI, 15.11.19, 21:30) Ono Slovakia Vezi licitatia
BG 18 79004 M - P & K RAPONSKI - BROTHER 1 ACE-PIGEON (SPEED) BALKANIC GOLDEN RACE ONE LOFT RACE SPECIAL / Partea 2 (Inchidere: VINERI, 15.11.19, 21:30) F_M_T Romania Vezi licitatia
BG 19 29666 M - P & K RAPONSKI - BROTHER 1 ACE-PIGEON (SPEED) BALKANIC GOLDEN RACE ONE LOFT RACE SPECIAL / Partea 2 (Inchidere: VINERI, 15.11.19, 21:30) Rumic Austria Vezi licitatia
TR 17 144282 F - KOSE OGUN - 84 FINAL SOFIA OLR ONE LOFT RACE SPECIAL / Partea 2 (Inchidere: VINERI, 15.11.19, 21:30) SVA Romania Vezi licitatia