Liste & Rezultate BGR

2019:

 

22.09.19 - Super Derby - Nikolaev (UA) - 547 km: Lista imbarcare / Lista sosire

Premii Super Derby

Catigatori Nominalizari Finala

07.09.19 - Finala - Berezivka (UA) - 514 km: Lista imbarcare / Lista sosire

Premii Balkanic Golden Race 2019

Nominalizari Finala

Regulament nominalizari Finala

29.08.19 - Semifinala - Basarabeasca (MD) - 320 km: Lista imbarcare / Lista sosire

23.08.19 - Hot Spot 4 - Oancea (RO) - 238 km: Lista imbarcare / Lista sosire

19.08.19 - Hot Spot 3 - Focsani (RO) - 166 km: Lista imbarcare / Lista sosire

15.08.19 - Hot Spot 2 - Dumbraveni (RO) - 152 km: Lista imbarcare / Lista sosire

10.08.19 - Hot Spot 1 - Posta Calnau (RO) - 126 km: Lista imbarcare / Lista sosire

09.08.19 - Lista de activare

Antrenamentele pot fi vizionate la: https://www.oneloftrace.live/?page=3&loft_id=79

02.08.19 - Lista inventar

 

2018:

 

Castigatori Premii & Nominalizari

Nominalizari Finala

Regulament Nominalizari Finala

As-porumbel (6/6 concursuri) - FINAL

As-porumbel (5/6 concursuri)

As-porumbel (4/6 concursuri)


 

26.07.2018 - Lista inventar

Formular de inscriere

Echipe gratuite

 

2017:

 

As-porumbel

As-porumbel (ABC)

25.09.2017 - Finala - Nikolaev / UA (550 km) - Lista sosire

25.09.2017 - Finala - Nikolaev / UA (550 km) - Lista sosire (ABC)

23.09.2017 - Finala - Nikolaev / UA (550 km) - Lista imbarcare

As-porumbel 5 concursuri

As-porumbel 5 concursuri (ABC)

17.09.2017 - Concurs 5 - Ianca (165 km) - Lista sosire

17.09.2017 - Concurs 5 - Ianca (165 km) - Lista sosire (ABC)

16.09.2017 - Concurs 5 - Ianca (165 km) - Lista imbarcare

As-porumbel 4 concursuri

As-porumbel 4 concursuri (ABC)

08.09.2017 - Semifinala - Taraclia / MD (340 km) - Lista sosire

08.09.2017 - Semifinala - Taraclia / MD (340 km) - Lista sosire (ABC)

07.09.2017 - Semifinala - Taraclia / MD (340 km) - Lista imbarcare

As-porumbel 3 concursuri

As-porumbel 3 concursuri (ABC)

02.09.2017 - Concurs 3 - Tulcea (260 km) - Lista sosire

02.09.2017 - Concurs 3 - Tulcea (260 km) - Lista sosire (ABC)

01.09.2017 - Concurs 3 - Tulcea (260 km) - Lista imbarcare

As-porumbel 2 concursuri

As-porumbel 2 concursuri (ABC)

27.08.2017 - Concurs 2 - Braila (200 km) - Lista sosire

27.08.2017 - Concurs 2 - Braila (200 km) - Lista sosire (ABC)

26.08.2017 - Concurs 2 - Braila (200 km) - Lista imbarcare

20.08.2017 - Concurs 1 - Ianca (165 km) - Lista sosire

20.08.2017 - Concurs 1 - Ianca (165 km) - Lista sosire (ABC)

19.08.2017 - Concurs 1 - Ianca (165 km) - Lista imbarcare

06.08.2017 - Lista activari (Lista inventar)

KASKADORU
RIMINI OLR
agr 2016
FIVE STAR 2018
vydex
myloft
Extrem One Loft Race
stanescu&dobre
SCMDPR